Yurtiçi Yatırımlarımız
 • FİNAL VARLIK YÖNETİM

  2011 yılından bu yana BDDK kararı ile faaliyet izni alarak çalışmalarını sürdüren Final Varlık Yönetim şirketi, 2012 yılında Altınhas Grubu tarafından BDDK izni ile devralınmıştır.

  Şirketin faaliyet konuları;

  Bankalar ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarını satın alabilir, satabilir, satın aldığı alacakları borçlusundan tahsil edebilir, varlıklarını nakde çevirebilir veya bunları yeniden yapılandırarak satabilir,

  Alacaklarının tahsili ve alacakların ve/veya diğer varlıkların yeniden yapılandırılması kapsamında alacak tahsili amacıyla edindiği gayrimenkul veya sair mal, hak ve varlıkları işletebilir, bunları kiralayabilir ve yatırım yapabilir,

  Alacaklarını tahsil etmek amacıyla borçlularına ilave finansman sağlayabilir veya sermayelerine iştirak etmek de dahil olmak üzere her türlü faaliyeti gerçekleştirebilir,

  Bankalar ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarının yeniden yapılandırılması ve üçüncü kişilere satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verebilir,

  Şirketlere kurumsal ve finansal yeniden yapılandırma alanlarında danışmanlık hizmeti verebilir.

  Tüm Varlık Yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun olarak yürütmekte olan Final Varlık Yönetim A.Ş., finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

  Final Varlık Yönetim A.Ş. bu altyapı eşliğinde; sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı, etkili ve yaratıcı yöntemlerle artı değerler oluşturarak çözüm üretmeye odaklanmış olup, sorunlu alacak tahsil tecrübesi ve sektöründeki uzmanlığından aldığı güç ile şirketin, iş ortaklarının ve süreçte yer alan tüm tarafların yararını arttıracak çözümler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

  www.finalvarlik.com

 • AK FACTORING

  ZİRVEYİ HEDEFLEYENLER İÇİN

  Altınhas Holding; alt yapısındaki engin finans tecrübesi ve yatırım alanındaki uzmanlığından aldığı güç ile finans sektörüne de önemli yatırımlar yapmayı planlamaktadır.

  Bu yoldaki ilk adımını çatısı altında güçlü bir finans grubu oluşturma kararıyla 2011 yılında Ak Factoring’i satın alarak gerçekleştirmiştir.

  Altınhas Holdingin köklü kurum kültüründen aldığı destek ile işleyiş sistemi ve organizasyon yapısını yenileyerek geliştirdiği Ak Factoring'in temel hedefi; ekonominin gelişimine katkı sağlayan bir finans kuruluşu olarak, müşterilerinin, çalışanlarının ve sermayedarlarının memnuniyetini sağlamaktır.

  www.akfactoring.com.tr

 • İŞ | ALTINHAS

  Türkiye’nin iki güvenilir kurumu İş Bankası ve Altınhas Holding, gayrimenkul sektörünün en prestijli projesi "Kasaba" için bir araya geldi.

  Altınhas Holding, gayrimenkul geliştirme sektöründe önemli bir atılım daha gerçekleştirerek, Türkiye’deki ilk markalı gayrimenkul projelerinden biri olarak kabul edilen "Kasaba" projesinin 3. etabını hayata geçirmek üzere Türkiye’nin en güvenilir kurumlarından biri olan İş Bankası ile ortak oldu.

  İki güvenilir kurumun ortaklığında, İş | Altınhas ismini alan şirket, Türkiye'nin kendi alanındaki en mükemmel ve kapsamlı çalışması olan KASABA projesinin 3. etabını; bozulmamış bir doğanın tam ortasında, özenle yaratılmış evleri ve sunduğu özgün yasam tarzı ile, İstanbul'a yalnızca 30 dakika uzaklıkta, Ömerli yakınında devam ettiriyor. Kasaba projesi kapsamında büyük çoğunluğu villadan oluşmak üzere toplam 156 adet konut satışa sunulmuştur.

  www.kasabaomerli.com

 • ALTINHAS GAYRİMENKUL

  GELECEĞİN MİMARI

  Altınhas Holding 2010 yılında Altinhas Gayrimenkul’u kurarak gayrimenkul sektöründe de yatırım yapmıştır.

  Sektörel anlamda oldukça tecrübeli bir ekip ile sağlam temeller üzerine kurulan Altınhas Gayrimenkul, her zaman kazandırmayı hedefleyen bir kurum kültürü ve sektöründe "lider marka" olma hedefiyle yola çıktı. Öncelikli şirket hedefi gayrimenkul piyasasının gelişim alanlarını yakından takip ederek ekonomimiz için değer yaratacak projelere imza atarak kalıcı eserler inşa etmektir.

  Altınhas Gayrimenkul, çevreye ve insana duyarlı, toplumsal kalkınmayı amaç edinen, geleceğin teknolojik yapılarını üreten bir sistemin mimarı ve öncüsü olma hedefindedir. Altınhas Gayrimenkul, doğru lokasyonlarda konut, AVM, residance, ofis ve bir çok karma projeler üstlenerek, oluşturacağı portföyle şirket yapısını gayrimenkul yatırım ortaklığına çevirerek halka açılmayı hedeflemektedir.

  www.altinhasgayrimenkul.com

 • VEGA OKULLARI

  Her çocuk farklı yeteneklerle dünyaya gelir, sosyal çevre ve okullar bu yetenekleri ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Vega Okulları her öğrencinin yeteneğini keşfeder ve o doğrultuda LİDERLER yetiştirir.

  Vega Okulları Türk eğitim sisteminin güçlü bir parçası olarak 2014 yılı itibariyle Altınhas Holding çatısı altında kurulmuştur. Güçlü bir kurumsal alt yapıyla birleştirilmiş başarılı eğitim geçmişine sahip kurucuların liderliğinde açılan okulumuz uluslarararası bakış açısıyla sadece Türkiye’nin değil bulunduğu bölgenin lider eğitim kurumlarından biri olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

  Vega Okulları’nın ana hedefi; tüm dünya tarafından tanınan, global eğitim alanında saygı duyulan, öğrenim standartlarının yüksek olduğu, uluslararası bakış açısı olan, çocuklara güç ve ilham veren bir eğitim ağı oluşturmaktır.

  Değişimi değişmezi olarak kabul eden, etik kuralları ilk prensip olarak benimseyen ve velilerimizin en değerli varlıklarını daha doğrusu ülkemizin gelecekteki liderlerini yetiştirdiğini unutmadan devamlı ileriye bakmak Vega Okulları’nın ana ilkesidir.

  Vega Okulları; kendi anadilini çok iyi kullanan, en az iki yabancı dilde anadil yeterliliğinde iletişim kurabilen, uluslararası diploma programlarıyla en az iki diploma sahibi olabilecek, akademik olarak çok güçlü, sosyal ve sportif alanda donanımlı, çağdaş, değer sistemi gelişmiş ve sosyal sorumluluklar üstlenen başarılı nesiller yetiştirmek üzere çıktığı yolda 2014-2015 eğitim öğretim yılı itibariyle anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümlerinin açılışını yapacak, lise açılışını ise kendi öğrencilerinin ortaokuldan mezun olduğu sene gerçekleştirecektir.

  www.vegaokullari.k12.tr

 • COQUET ACCESSORIES

  2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında yer alan 45’i aşkın konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet gösteren Coquet Accessories; perakende ve marka mağazacılığı alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Altınhas Holding tarafından 2014 yılının başında devralınmıştır.

  Aksesuarı modayla buluşturarak özgün bir tarz yaratan ve sektörün öncü markası haline gelen Coquet; takıdan eşarba, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip renkli tasarımlarını Coquet güvencesiyle müşterilerinin beğenisine sunuyor.

  Modada anı yakalamak isteyenlerin markası Coquet Accessories, kaliteden ödün vermeden tasarladığı ürünleri, evrensel marka mağazacılığı standartları temel alınarak tasarlanan mağaza konsepti ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

  Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazalarının sayısını hızla arttıran Coquet, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende devi olma hedefi ile çalışmalarına devam ediyor.

  www.coquet.com.tr

 • ALTINBAŞ HOLDİNG

  GELECEĞE DOĞRU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR…

  Altınbaş Holding başarılı ve sistemli çalışmaları ile kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirmiştir. Bugün mücevherat, finans, enerji, lojistik, spor ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren Altınbaş Holding 5 kıtadaki uluslar arası faaliyetleri ve 4000’e yakın doğrudan istihdamı ile her geçen gün daha da büyüyerek ülke ekonomisine artı değerler katmaktadır.

  Altınbaş, Assos, Pera ve Onsa markaları ile mücevheratta,

  Creditwest Bank, Creditwest Factoring, Altınbaş Kıymetli Madenler Borsası ve Onsa Sigorta ile finansta,

  Alpet ve Atak Madeni Yağlar ile enerjide,

  Transal ve Galata Denizcilik ile lojistikte,

  Göztepe Spor Kulübü ile sporda,

  İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında önemli başarılara imza atan Altınbaş Holding, geleceğe doğru büyümeye devam ediyor.

  www.altinbasholding.com

Büyükdere Cad. No:126
Özsezen İş Merkezi C Blok Kat:9
Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Telefon : +90 (212) 527 31 30
Fax : +90 (212) 522 93 95

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gelişmeleri kaçırmayın